Nadzór księgowy

Nadzór księgowy-obejmuje zakresem przede wszystkim kontrolę formalno-rachunkową dowodów księgowych, weryfikację poprawności wprowadzonych na ich podstawie zapisów oraz pomoc w przygotowywaniu dokumentacji informacyjno-sprawozdawczej, takiej jak deklaracje i sprawozdania finansowe.

Obsługę finansowa firmy w ustalonym (pełnym lub częściowym) zakresie wykonuje się nie w siedzibie danego biura rachunkowego, czy księgowego, ale w siedzibie firmy Klienta w umówionych wcześniej terminach.

Do obsługi księgowości możemy udostępnić mobilny system księgowość

Nadzór księgowy to forma świadczenia usług księgowych niezależnie od tego, czy dotyczy tak zwanej księgowości uproszczonej, czy też księgowości pełnej związanej z prowadzeniem ksiąg handlowych. Nie ma przy niej też najmniejszego znaczenia, czym i w jakim zakresie zajmuje się dane przedsiębiorstwo/instytucja.
Zaletami mobilnej księgowości, cenionymi nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie są przede wszystkim:

Oszczędność czasu,

  • Wygoda,
  • Możliwość pełnego monitoringu danych i analiz w dowolnym miejscu i czasie,
  • Możliwość elastycznego korygowania i uzupełniania koniecznych danych w dogodnej lokalizacji,
  • Świadomość, że mobilna księgowa będąc ‘na oku’ zajmie się wszystkim na miejscu kiedy trzeba i tak, jak trzeba,
  • W efekcie niższe koszty obsługi księgowej, niż zatrudnienie księgowej na etat, przy identycznym poziomie usług.

Nadzór księgowy to coraz popularniejsze rozwiązanie  wśród wielu przedsiębiorców. Jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych, które oferuje pełny wachlarz usług świadczonych w siedzibie firmy u Klienta, w czy innym wybranym miejscu na tak wysokim poziomie.

Trzeba podkreślić, że świadczone przez nas usługi w niczym nie ustępują tym realizowanym tradycyjnie, w naszym Biurze Rachunkowym. Są równie bezpieczne, profesjonalne i całościowe.

Zapraszamy do kontaktu